pozycjonowanie strony

Od czego najlepiej zacząć pozycjonowanie strony?

  • by

W praktyce, okazuje się, że pozycjonowanie stron internetowych to doskonały sposób na to, aby nasza strona internetowa stopniowo zdobywała popularność i zainteresowanie użytkowników. Świadczenie tej usługi nie jest jednak proste, dlatego też zazwyczaj przedsiębiorcy zwracają się do specjalnych agencji z zapytaniem o koszty takiej właśnie kampanii. Czytaj więcej »Od czego najlepiej zacząć pozycjonowanie strony?

strona internetowa

Może czas zacząć promować swoją stronę internetową- ale w jaki sposób?

  • by

Jeśli firma posiada swoją stronę internetową, ale w żaden sposób jej nie reklamuje, niestety nie wykorzystuje ogromnego jej potencjału, który tym samym się marnuje. W praktyce, strona internetowa, która nie jest reklamowana notuje zazwyczaj bardzo niski, miesięczny ruch unikalnych użytkowników.… Czytaj więcej »Może czas zacząć promować swoją stronę internetową- ale w jaki sposób?

instagram telefon

Instagram- jak wykorzystać na swój własny użytek jego potencjał?

  • by

Instagram jest kolejnym serwisem społecznościowym, który ma ogromny potencjał, ale też jest bardzo charakterystyczny. Żeby bowiem zaistnieć na Instagramie ze swoim profilem, trzeba przyłożyć się do publikacji zdjęć, materiałów graficznych, obrazów lub filmików. Można niejako podsumować więc, że istotą Instagrama… Czytaj więcej »Instagram- jak wykorzystać na swój własny użytek jego potencjał?

agencja social media

Jaką kampanię może dla nas zrealizować agencja marketingowa?

  • by

Na rynku działają agencje reklamowe o różnym profilu działalności. Są takie, które specjalizują się w druku materiałów promocyjnych. Jeszcze inne zajmują się kampaniami związanymi z reklamą zewnętrzną. Jeszcze inne agencje przede wszystkim prowadzą swoją działalność w sieci realizując kampanie z… Czytaj więcej »Jaką kampanię może dla nas zrealizować agencja marketingowa?